Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

پیـــــام مدیــــر عامـــــل

 

ما در سیمان زاوه تربت با شعار کیفیت برتر، دوام بیشتر و مقاومت بالاتر اعتقاد داریم که در کشاکش جهانی شدن و حذف مرزهای اقتصادی، تنها مجموعه هایی به حیات اقتصادی و فنی خود ادامه خواهند داد که از نظر نیروی انسانی خلاق و کارآمد، مدیریت نوین و مبتکر و دانش فنی روزآمد، توان هماوردی با همتایان خویش را چه در منطقه و چه در جهان داشته باشد. سیمان زاوه تربت با بکارگیری همه امتیازات پیش گفته با بهره مندی از 80 سال سابقه صنعت سیمان در کشور و همزمان با نگاه به افق های اقتصادی و فناوری فردا، عزم راسخ دارد واحدی نمونه را به صنعت سیمان معرفی کند تا یکی از شایسته ترین جایگاه ها را در بازار مصرف آینده کشور و منطقه احراز نماید. 

با اتکا به ایزد دانا و توانا ، در راه خطیر پیش روی خویش از هر اندیشه والا و همت بلند، با اشتیاق استقبال خواهیم کرد تا به اتفاق میهن عزیز را آباد سازیم.

modir

موقعیت جغرافیایی کارخانه

 

کارخانه سیمان زاوه تربت در فاصله 180 کیلومتری جنوب مشهد و 27 کیلومتری شرق تربت حیدریه و در ضلع شمالی شهرستان زاوه به مرکزیت دولت آباد جای گرفته است. این کارخانه از شرق و جنوب شرق به کشورهای افغانستان و پاکستان، از شمال و شمال شرق به کشورهای ترکمنستان، تاجیکستان و ازبکستان نزدیک بوده و محصول صادراتی خود را به این کشورها از طریق حمل و نقل زمینی و ریلی صادر می نماید. همچنین با توجه به فاصله کم کارخانه تا ایستگاه راه آهن تربت حیدریه شرایط ویژه ای را برای ارسال محصول به وسیله حمل و نقل ریلی ایجاد نموده که این ویژگی سرمایه گذاران شرکت را بر این داشت که مجموعه ای جدید با نام شرکت سپهر زاوه طوس تأسیس نمایند تا حمل و نقل ریلی و زمینی سیمان زاوه تربت را به طور اختصاصی بر عهده گیرد.

map1

محصولات

تندیس ها و افتخارات

دفتر مرکزی مشهد : بلوار فردوسی-نبش فردوسی 19-جنب بانک سپه -ساختمان سیمان زاوه تربت


telphon
دفتر مشهد : 36303 - 051
کارخانه : 53856000- 051
دفتر تهران : 88609546- 88032159- 021
فروش : 36303 - 051
mail efo1
 53856102 - 36044495 - 051
  1. موقعیت کارخانه
  2. دفتر مشهد
  3. دفتر تهران

تمامی حقوق نزد شرکت محفوظ است