t11-sabz96

 

 شرکت سیمان زاوه تربت از سوی سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان منتخب صنعت سبز کشور در سال 96 

امروزه توسعه شهر نشینی ، فقر ، الگوی نامناسب مصرف و انفجار جمعیت بعنوان عناصر سرنوشت آفرین هزاره سوم از یک طرف و مولفه هایی نظیر تغییرات جهانی آب و هوا ،تحلیل لایه ازن ،کاهش تنوع زیستی ، جنگل زدایی و حمل و نقل مواد زائد خطرناک از سوی دیگر ، محیط زیست انسان را دستخوش تغییرات وسیعی نموده است که درنهایت سلامت و هستی جوامع بشری را بشدت مورد تهدید قرار می دهد . لذا بقای بشر در گرو همزیستی مسالمت آمیز انسان با طبیعت است . از آنجایی که نهادینه کردن رابطه بخش صنعت و خدمات با حفظ محیط زیست یکی از اهداف سازمان حفاظت محیط زیست می باشد این شرکت به جهت پاسداری و صیانت از محیط زیست وتوسعه اقتصادی و اجتماعی خود را بر پایه ارتقاء کیفیت زیست محیطی از نظر شاخص های زیست محیطی بنا نهاده است . در این راستا شرکت سیمان زاوه اقدامات زیست محیطی بسیار متنوعی انجام داده که بر همین اساس بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور در مورخ 97/11/02 در محل سازمان حفاظت محیط زیست با حضور دکتر کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، دکتر نمکی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ، نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد UNIDOدر تهران ، مدیر محترم برنامه های زیست محیطی  GIZ آلمان و جمعی از صاحبان صنایع سبز برگزار گردید.

در این همایش که بمنظور تجلیل و تقدیر از صنایع سبز کشور برگزارشد ، جناب آقای مهندس امیر علی توکلی زاده ، مهندس مهدی حقدادی و سرکار خانم مهندس صادقیان مفتخر به دریافت تندیس سیمین و لوح تقدیر بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور شدند . به همت و تلاش مجدانه کارشناسان واحد محیط زیست این شرکت و ارائه و انعکاس فعالیتها و اقدامات شاخص و برجسته به اداره کل و سازمان حفاظت محیط زیست و بررسی اعضاء کمیته و کارشناسان مربوطه باعث گردید این واحد صنعتی  بعنوان  واحد صنعتی سبز کشوری انتخاب گردد. لذا این افتخار بزرگ را به اعضاء محترم هیات مدیره ، پرسنل شرکت سیمان و کلیه همشهریان عزیز تبریک می گوییم . 


 

انتخاب شرکت سیمان بعنوان صنعت سبز کشور در سال 1395

نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور در محل سازمان حفاظت محیط زیست با حضور عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، شریعتمداری وزیر صنعت ،معدن و تجارت ، نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد UNIDOدر تهران ، مدیر محترم برنامه های زیست محیطی GIZ آلمان و جمعی از صاحبان صنایع سبز برگزار گردید. در این همایش که بمنظور تجلیل و تقدیر از صنایع سبز شد ، نماینده شرکت سیمان زاوه تربت مفتخر به دریافت تندیس سیمین و لوح تقدیر نوزدهمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز کشور شد . به همت و تلاش مجدانه کارشناسان واحد محیط زیست این شرکت و ارائه و انعکاس فعالیتها و اقدامات شاخص و برجسته به اداره کل و سازمان حفاظت محیط زیست و بررسی اعضاء کمیته و کارشناسان مربوطه باعث گردید این واحد صنعتی  بعنوان  واحد صنعتی سبز کشوری انتخاب گردد.


bagh1

 

bagh

 

 انتخاب شرکت سيمان زاوه تربت بعنوان مجري نمونه حفاظت مشارکتي و باغدار نمونه

به مناسبت هفته جهاد کشاورزي ، اداره جهاد کشاورزي شهرستان زاوه به پاس گراميداشت اين هفته و تقدير از کشاورزان و توليد کنندگان برتر شهرستاني همايشي در مورخه 1396/11/26 در محل سالن همايشهاي شرکت سيمان زاوه تربت برگزار نمود. با توجه به اقدامات قابل توجه واحد فضاي سبز و محيط زيست کارخانه سيمان زاوه تربت در راستاي احداث باغات مثمر و غير مثمر و پرورش و زاد آوري آهو و قوچ و ميش و غيره باعث گرديد در سال 1396 طي مراسمي که به همين منظور برگزار شد مدير عامل اين شرکت جناب آقاي مهندس توکلي زاده بعنوان مجري نمونه حفاظت مشارکتي و آقاي مهندس حقدادي ( رئيس واحد محيط زيست کارخانه ) بعنوان باغ دار نمونه هسته داران انتخاب و مفتخز به دريافت لوح تقدير از طرف اداره جهاد کشاورزي شهرستان گرديد.


 

 

با توجه به اقدامات شاخص انجام شده در حوزه محیط زیست ، شرکت سیمان زاوه بعنوان واحد منتخب صنعت سبز در سال 1393 از طرف سازمان حفاظت محیط زیست برگزیده گردید در همین راستا و با حضور دیگر صنایع و خانم دکتر دانش رئیس دانشکده محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد تندیس نمونه سبز به این شرکت اعطا گردید .


 

 

انتخاب شرکت سیمان زاوه بعنوان صنعت سبز در طی سال 91-1390 از طرف معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست


 

     

با توجه به گستره حوزه فعالیتهای زیست محیطی و استراتژی مدیران ارشد و بنا به خط مشی سازمان ، مسئولیت اقتصادی با مسئولیت زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی همگرا می باشد لذا بر همین اساس و در راستای ارزیابی مصادیق مسئولیت زیست محیطی سازمان ، گواهینامه تعهد سبز از طرف رئیس انجمن مدیریت سبز ایران در سال 1390 به این شرکت اعطاء گردید.

 

دفتر مرکزی مشهد : بلوار فردوسی-نبش فردوسی 19-جنب بانک سپه -ساختمان سیمان زاوه تربت


telphon
دفتر مشهد : 36303 - 051
کارخانه : 53856000- 051
دفتر تهران : 88058397 - 88621867 - 021
فروش : 36303 - 051
mail efo1
 53856102 - 36044495 - 051
  1. موقعیت کارخانه
  2. دفتر مشهد
  3. دفتر تهران

تمامی حقوق نزد شرکت محفوظ است