گرامیداشت هفته منابع طبیعی از طرف مدیریت کارخانه سیمان زاوه تربت

به مناسبت هفته منابع طبیعی و به جهت اهمیت حفاظت ازطبیعت و همچنین اقدامات بسیارشاخص شرکت سیمان زاوه در راستای توسعه فضای سبز مثمر و غیر مثمر و غیره ، مدیریت شرکت سیمان زاوه (جناب آقای مهندس صبوحی )به همراه کارشناس واحد محیط زیست (آقای مهندس حقدادی)و مسئول واحد روابط عمومی (آقای دانشور )به پاس قدردانی به صورت حضوری به اداره منابع طبیعی شهرستان مراجعه و ضمن تبریک هفته منابع طبیعی،  از زحمات و تلاشهای ریاست اداره منابع طبیعی ( جناب آقای مهندس جمشیدی ) و دیگر کارشناسان آن اداره قداردانی نمودند.  

 

دوم اردیبهشت ماه روز زمین پاک گرامی باد 

بر اساس هماهنگیهای بعمل آمده فیمابین شرکت سیمان زاوه و شبکه بهداشت شهرستان زاوه مقرر شد شرکت سیمان زاوه در راستای مسئولیت اجتماعی و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تعداد 12000 عدد ماسک و همچنین 12000 عدد قوطی مواد ضدعفونی کننده جهت حفظ بهداشت عمومی در اختیار مردم منطقه قراردهد. با توجه به اینکه این موضوع  با روز دوم اردیبهشت ( روز زمین پاک ) مصادف شده بود واحد محیط زیست شرکت سیمان نسبت به درج اصل پنجاهم قانون اساسی با عنوان حفاظت از محیط زیست وظیفه همگانی می باشد همراه با لکوی بازیافت اقدام و شعار مربوطه  بصورت استیکر بر روی تمام قوطیها چاپ و در اختیار عموم قرار گرفت . لازم به ذکر است با این اقدام علاوه بر فرهنگ سازی باعث خواهد شد مجددا قوطیها به چرخه تولید باز گردانده شوند.

ostandar1

ostanar

ostandar2

بازدیداستاندار خراسان رضوی و هیات همراه ازشرکت سیمان زاوه تربت در مورخه 97/12/13

در جریان سفر استاندار خراسان رضوی جناب آقای مهندس رزم حسینی به شهرستان زاوه و باتوجه به انتخاب شرکت سیمان زاوه تربت به عنوان سرمایه گذار معین، جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در یکی از مساجد شهرستان زاوه برگزار و تفاهم نامه معین توسعه اقتصادی و چندین سند همکاری دیگر باهدف توانمند سازی جوامع محلی فی مابین استاندار خراسان رضوی و مدیر عامل شرکت سیمان زاوه تربت منعقد گردید. سپس استاندار خراسان رضوی و هیات همراه، جمعی از مدیران کل استان، فرماندار محترم شهرستان، نماینده محترم مردم تربت حیدریه زاوه و مه ولات، امام جمعه محترم شهرستان و روسای ادارات و بخشداران از گلخانه و شرکت سیمان زاوه تربت بازدید نمودند .

photo 2019-03-17 10-50-27-min

ترویج فرهنگ حفاظت از طبیعت و محیط زیست با اهداءگلدانهای سیمانی به مشتریان در آستانه بهار98

باتوجه به اهمیت حفاظت از طبیعت و محیط زیست و دیدگاه مدیران ارشد سازمان  و به جهت توسعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست در بین مشتریان و ذینفعان کارخانه و به مناسبت هفته منابع طبیعی ،  واحد بازاریابی و محیط زیست شرکت سیمان بر آن شدند که در همین راستا به تمام نمایندگیهای فروش سیمان و یا مشتریان به صورت حضوری گلدانی از جنس سیمان و گل هدیه نمایند و همزمان دستورالعمل نگهداری و تکثیر آن را آموزش دهند . در همین راستا همکاران واحد کارگاه ساخت تعمیر و نگهداری روابط عمومی محیط زیست و بازاریابی فعالیت حضور داشتند.

 464131009 187039  447814704 409309  435815400 298944

 

 434340805 134421  464016860 265860

 

انتخاب شركت سيمان زاوه تربت بعنوان واحد نمونه كيفيت استاندارد استان براي پنجمين بار

بمناسبت گراميداشت روز جهاني استاندارد شركت سيمان زوه تربت بعنوان واحد نمونه كيفيت استاندارد استان خراسان رضوي در سال 98 انتخاب گرديد .

در مراسمي كه با حضور معاون محترم رئيس سازمان استاندارد ايران ، مدير كل محترم اداره استاندارد خراسان رضوي و ساير مسئولين به همين منظور در روز چهارشنبه مورخ 17 مهرماه در محل دانشگاه فردوسي مشهد برگزار گرديد براي پنجمين سال شركت سيمان زاوه تربت بعنوان واحد نمونه كيفيت استاندارد انتخاب و از سوي اداره كل استاندارد مفتخر به دريافت تنديس و لوح واحد نمونه كيفيت  گرديد .

بي شك اين موفقيت مرهون برنامه ريزي ، مديريت و تلاشهاي شبانه روزي مديريت و پرسنل اين مجموعه مي باشد.

اين موفقيت را به مجموعه مديريت و پرسنل شركت سيمان زاوه تربت و همچنين همشهريان عزيز تبريك عرض نموده و از زحمات كليه همكاران بخصوص مدير و پرسنل محترم واحد كنترل كيفيت كارخانه كمال سپاسگزاري را دارد.

مناقصه-99* این آگهی منقضی شده است*     آگهی فراخوان مناقصه عمومی (نوبت اول) شرکت سیمان زاوه تربت در نظر دارد اجرای کلیه عملیات استخراج سنگ آهک و خاک آلویوم معدن، بارگیری و حمل به کارخانه، واقع در...
مناقصه*این مناقصه منقضی شده است*     آگهی فراخوان مناقصه عمومی دو مرحله‌ای(نوبت اول)   شرکت سیمان زاوه تربت در نظر دارد اجرای عملیات حفاری، آتشباری معدن ، بارگیری و حمل ازمعدن به کارخانه ،...

صدای مشتری

crm-min

 

vaseteh1-min

پیشنهادات و انتقادات شما، راه‌گشای ما در ارائه محصولات و خدمات بهتر خواهد بود. شما می‌توانید شکایات، نظرات و درخواست های خود را در خصوص خدمات و محصولات دریافتی از سیمان زاوه تربت، به صورت مستقیم با ما در میان بگذارید. ما در اسرع وقت نظرات شما را به مسئولین مرتبط منعکس کرده و شما را در جریان نتیجه قرار خواهیم داد.

چگونه به شکایات شما رسیدگی خواهیم کرد؟

شما می‌توانید در خصوص کیفیت محصولات، سیستم حمل و نقل و تحویل، خدمات ارائه شده از سوی نمایندگان و ... نظرات خود را با ما در میان بگذارید. ما پس از دریافت شکایات و نظرات شما، بلافاصله با توجه به موضوع شکایت، آن را به مسئولین واحدهای ذی ربط منعکس کرده و تا زمان جلب رضایت شما، مشتریان محترم سیمان زاوه تربت، آن را پیگیری خواهیم کرد.

راه‌های ارتباط با ما:

crm1-min

همکاران ما در واحد امور مشتریان سیمان زاوه تربت، همواره آماده شنیدن نظرات و پیشنهاد شما هستند.

شماره تماس :53856249 - 53856247 - 53856100-051 

همچنین شما می توانید از طریق فرم نظر سنجی آنلاین، نظرات خود را در خصوص محصولات و خدمات دریافتی از سیمان زاوه تربت با ما در میان بگذارید.

جهت مشاهده مقاله روی موضوع مورد نظر کلیک نمائید :

 

بررسی اثرات آلکامین ها به عنوان کمک سایش بر کیفیت سیمان تولیدی

 

 

اصول تعیین شاخص های عملکرد و خط مبنای انرژی با نگاهی بر کارخانه سیمان

 

 

بررسی بروز پدیده بیت در ماشین­ آلات دوار - مطالعه موردی بلوور آسیای مواد

 

 

شرایط نگهداری و انبارش موتورهای الکتریکی در محیط انبار

 

 

 

 

 

 

 

 

 


دفتر مرکزی مشهد : بلوار فردوسی-نبش فردوسی 19-جنب بانک سپه -ساختمان سیمان زاوه تربت


telphon
دفتر مشهد : 36303 - 051
کارخانه : 53856000- 051
دفتر تهران : 88058397 - 88621867 - 021
فروش : 36303 - 051
mail efo1
 53856102 - 36044495 - 051
  1. موقعیت کارخانه
  2. دفتر مشهد
  3. دفتر تهران

تمامی حقوق نزد شرکت محفوظ است